wakacje w rewalu

Szukasz niezapomnianych wakacji nad Bałtykiem?

Odkryj Rewal i domki letniskowe w Adamówce

Odkryj czyste plaże w Rewalu
Czysta i piaszczysta plaża

Wybrzeże w Rewalu uchodzi za jedno z najczystszych w Polsce. Turyści cenią to miejsce zarówno za dużą piaszczystą przestrzeń do wypoczynku jak i zróżnicowana krajobraz nadmorski.

Wybrzeże w Rewalu
Tajemnicze miejsca

Rewal to mała, lecz bogata w legendy miejscowość. Niemal na każdym kroku możliwe jest napotkać na tajemnicze budowle i interesujące miejsca. Ta nadmorska osada zachwyciła już nie jednego turystę.


wakacje w adamowce

Dlaczego Adamówka?

6 powodów dlaczego Adamówka to dobre miejsce na wakacje

8 nowych domków

Jak wakacje to w dogodnych warunkach. Naszym gościom oferujemy 8 nowych, wolnostojących, domków letniskowych. Bogate wyposażenie, pokój dzienny, własną łazienkę, 2 oddzielne sypialnie oraz duży taras. Wszystko to sprawia, że wakacje spędzisz w komfortowych warunkach.

7 min. do morza

Wakacje nad morzem to jedna z najbardziej atrakcyjnych form wypoczynku. Kąpiel w morzu, wypoczynek na plaży, spacery wybrzeżem, zachody słońca.  Nasze domki znajdują się 7 min. od morza co sprzyja korzystania z wszystkich wymienionych atrakcji.

Bezpieczeństwo dzieci

Duża piaskownica, plac zabaw dla dzieci, miejsce na babingtona a wszystko to na terenie  ogrodzonego kompleksu. Wakacje w Adamówce sprzyjają bezpiecznemu wypoczynkowi Twoich podopiecznych.

Wycieczki rowerowe

Wakacje nad morzem to nie tylko spędzanie czasu na wodą. To również wycieczki piesze lub rowerowe. Mieszkając u Nas możesz korzystać z tras pieszych i rowerowych zwiedzając okolice. W Adamówce możesz wypożyczyć rower dla siebie i dziecka.

Parking w cenie

Wakacje, aby były udane powinny być beztroskie. Dlatego z myślą o naszych gościach zapewniliśmy im miejsca parkingowe, aby przez cały pobyt nad morzem nie martwili się o swoje auta i mieli je w zasięgu wzroku.

Grill

Wakacje bez grila to nie wakacje. Dlatego z myślą o pasjonatach wieczornych spotkań przewidzieliśmy miejsce na wspólne grilowanie.

Rewal_Morze_Miejsce_Przyjazne_Rodzinie
wakacje w rewalu

Masz dużą rodzinę?

Adamówka to doskonałe miejsce dla niej

Nie każde miejsce sprzyja wypoczynkowi dużej rodziny. Wiemy to z własnego doświadczenia. Rodzicie marzą o odrobinie spokoju a dzieci nie chcą się nudzić. Adamówka spełnia oba te pragnienia. Wypoczywasz w komfortowych warunkach, a dzieci mają do dyspozycji gry, rowery oraz plac zabaw. A wszystko to na terenie zamkniętym, z dala od dużego ruchu samochodowego i zgiełku miasta.


wakacje w rewalu

Szukasz wyzwań?

Rewal to miejsce gdzie sporty są codziennością

Rewal to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku gdzie sport i rekreacja  są codziennością.

A gdy się znudzisz …możesz zamienić morzem na wycieczki piesze lub rowerowe. Mieszkając w Adamówce możesz korzystać z wybranych atrakcji odkrywając przy tym okolice. Wybór należy do Ciebie.

bike-bicycle_adamowka

Co powinieneś wiedzieć?

Lubimy transparentne zasady nie mamy ukrytych opłat
wakacje w adamowce

Potrzebujesz rekomendacji?

Zobacz co mówią o nas inni